ZAPRASZAMY DO GDAŃSKA NA POLECHO 2021

Termin XXII Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii PTK – POLECHO w Gdańsku został przeniesiony.

Ze względu na utrzymujące się ograniczenia pandemiczne termin i forma organizacji XXII Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii PTK – POLECHO 2021 w Gdańsku nie zostały jeszcze określone. Nie wykluczamy całkowicie możliwości organizacji konferencji stacjonarnej w czerwcu, lipcu lub sierpniu 2021. Planowany wcześniej majowy termin konferencji nie jest jednak aktualny.

Będziemy gościć w przepięknej Filharmonii Bałtyckiej, mieszczącej się w samym sercu gdańskiej starówki. Zarezerwujcie więc Państwo czas nie tylko na udział w kongresie, ale i na spacery w ciepłe majowe wieczory oraz wspólną zabawę.

Podobnie jak w poprzednich latach program będzie bardzo bogaty (Program POLECHO2020) – rozpoczniemy od piątkowego poranka – tradycyjnie od sesji przypadków, później planujemy m.in. sesje plenarne, pro-contra i sesje lunchowe. Jak zwykle zaplanowaliśmy warsztaty. Szykujemy także, po raz pierwszy, anatomiczny „Wet Lab” dla obrazowców.

Na konferencję można zarejestrować się tutaj –  REJESTRACJA POLECHO2020

Jak co roku przewidujemy SESJĘ PRZYPADKÓW – Zapraszamy do nadsyłania PROPOZYCJI (WRAZ Z FILMAMI) na adres przypadki@polecho2020.ptkardio.pl. Dziewięć wybranych zostanie zaprezentowane w trakcie pierwszej sesji. Jeśli liczba ciekawych przypadków będzie większa – postaramy się zorganizować jeszcze jedną sesję.

Zapraszamy także Państwa do przesyłania streszczeń prac oryginalnych i kazuistycznych za pomocą systemu abstraktowego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Osoby prezentujące zakwalifikowane prace będą uprawnione do rejestracji na Kongresie po specjalnej, obniżonej stawce 300 zł.

serdecznie pozdrawiamy!
Piotr Szymański i Marcin Fijałkowski